صحبت کردن طراحی مورچه محققان استفاده

صحبت کردن: طراحی مورچه محققان استفاده اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از رویارویی با اسپانیا، پرتغال و مراکش هراسی نداریم / کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران دیدار دوستانه برابر تونس را فرصتی خوب جهت تیم ملی و بازیکنان پیش از دیدار برابر مراکش دانست.

از رویارویی با اسپانیا، پرتغال و مراکش هراسی نداریم / کی‌روش

کی روش: از رویارویی با اسپانیا، پرتغال و مراکش هراسی نداریم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران دیدار دوستانه برابر تونس را فرصتی خوب جهت تیم ملی و بازیکنان پیش از دیدار برابر مراکش دانست.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از دیدار کشور عزیزمان ایران برابر تونس با تقدیر از حریف آفریقایی جهت دادن وقت بازی برابر این تیم گفت: باید از تونس قدردانی کنم که این وقت را به وجود آورد تا بتوانیم خودمان را با انجام این بازی جهت جام جهانی فراهم کنیم. این دیدار در جهت کسب آمادگی تیم ملی کشور عزیزمان ایران جهت نخستین دیدار در جام جهانی برابر مراکش هست. تونس سبک نزدیکی به تیم ملی مراکش دارد و این وقت خوبی جهت ماست که بتوانیم کار کنیم و بعضی از بازیکنان را مورد آزمایش قرار دهیم. تلاش می کنیم که از این وقت عالی ترین استفاده را داشته باشیم.

از رویارویی با اسپانیا، پرتغال و مراکش هراسی نداریم / کی‌روش

کی روش افزود: دیدار فردا بازی مهمی است چون دو تیم آمده اند که یاد بگیرند. ما اصلا رقیب هم نیستیم و تنها خودمان را آماده دیدار حضور در جام جهانی می کنیم. من بازیکنان تونس را می شناسم. این تیم بازیکنان خوبی دارد و تیم خوبی را تشکیل داده اند. ما هم در بازی فردا چهار بازیکن خود را در اختیار نداریم ولی فرقی نمی کند.

وی با اشاره به حضور کشور عزیزمان ایران و تونس در رده نخست عالی ترین تیم های آسیا و آفریقا گفت: کشور عزیزمان ایران و تونس شرایط مشابهی دارند. کشور عزیزمان ایران و تونس عالی ترین تیم های قاره هستند و هر دو رویای مشترکی جهت افزایش به مرحله بعد دارند. همچنین فوتبال در هر دو کشور در حال توسعه هست. تونس به صورت سنتی بازیکنان زیادی در اروپا دارد بنابراین این وقت خوبی است که برابر این تیم بازی کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران دیدار دوستانه برابر تونس را فرصتی خوب جهت تیم ملی و بازیکنان پیش از دیدار برابر مراکش دانست.

کی روش راجع به هم گروهی کشور عزیزمان ایران برابر مراکش، اسپانیا و پرتغال گفت: هم گروهی با این تیم ها در جام جهانی چالش برانگیز و سخت است ولی خوشحالیم که این وقت را داریم تا با چنین تیمهایی بازی کنیم. نباید انتظار داشته باشید که در جام جهانی با تیم های سطح پایین بازی کنید. این وقت خوبی جهت کشور عزیزمان ایران و بازیکنان است تا زیاد رشد کنند و طبیعتا از رویارویی برابر این تیمها هراسی نداریم و می خواهیم یاد بگیریم.

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در پاسخ به این پرسش که از بازگشت به آفریقا چه احساسی دارید، گفت: جهت من هر لحظه حضور در آفریقا خاص و خاص هست. من هر لحظه در آفریقا احساس خاص ای دارم. زیاد دوران فوتبالم را در آفریقا گذرانده ام ولی برایم غم انگیز است که می بینم بعد از سال ها با چنین توانایی در آفریقا، فوتبال این قاره در همان سطح قبلی باقی مانده هست. این دو علت دارد. یک اینکه فوتبال در اروپا و آمریکای جنوبی به سرعت رشد می کند و عنوان دیگر کمبود نظم و سازماندهی است که شاید این علت به خاطر مباحث اقتصادی و اجتماعی باشد. در اینجا قول هایی داده می شود که عمل نمی شود ولی امیدوارم فوتبال در آفریقا همانطور که هر لحظه گفته می شود بتواند با استفاده از پتانسیل واقعی اش به قطبی در فوتبال دنیا تبدیل شود.

خبرنگاری پرسید بعد از هفت سال شما هر آنچه مورد نیاز بوده با کشور عزیزمان ایران کسب کرده اید. عالی ترین نتیجه های را به دست آورده اید و دو بار با این تیم به جام جهانی رفته اید آیا فکر می کنید می توانید باز هم به کشور عزیزمان ایران کمک کنید. کی روش در پاسخ گفت: مطمئنا روزی که یک مربی فکر کند کارش تمام شده است باید به منزل اش برود. ما در فوتبال کشور عزیزمان ایران در مباحث فوتبال پایه و امکانات به اصلاحات نیاز داریم. بازیکنان در کشور عزیزمان ایران فوق العاده هستند ولی هنوز وقت جهت پیشرفت وجود دارد. در کشور عزیزمان ایران شما استعدادهای زیادی می بینید. در کشور عزیزمان ایران شما چیزی می بینید که در تنها چند کشور دیگر می توان دید. اینکه صد هزار نفر جهت یک بازی به ورزشگاه بیایند و بیست هزار نفر بیرون از ورزشگاه باشند چیزی است که تنها در معدود کشورهایی اتفاق می افتد. این دو عنوان در کنار هم فرمول انفجاری فوتبال کشور عزیزمان ایران است.

از رویارویی با اسپانیا، پرتغال و مراکش هراسی نداریم / کی‌روش

واژه های کلیدی: ایران | مراکش | فوتبال | آفریقایی | بازیکنان | جام جهانی | دوران فوتبال | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs