صحبت کردن طراحی مورچه محققان استفاده

صحبت کردن: طراحی مورچه محققان استفاده اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار حوادث قربانی شیربها شد! , تازه داماد

در حالی که به نظر می‌رسید پسر جوان به‌دلیل ناتوانی در پرداخت شیربهای درخواستی پدر نامزدش، خود را دار زده باشد، قضات دیوان عالی کشور به نگهبان باغ محل اتفاق مشکو

تازه داماد؛ قربانی شیربها شد!

عبارات مهم : میلیون

در حالی که به نظر می رسید پسر جوان به علت ناتوانی در پرداخت شیربهای درخواستی پدر نامزدش، خود را دار زده باشد، قضات دیوان عالی کشور به نگهبان باغ محل اتفاق مشکوک شدند و دستور پیگیری دوباره به پرونده را صادر کردند.

به گزارش جام جم، 22 خرداد 92 حلق آویز شدن پسری جوان به نام حمید به کلانتری 11 ملارد اطلاع داده شد.

شوهر خاله حمید، جسد را پیدا کرده و از درخت پایین کشیده بود. او به ماموران گفت: «از سر کار برگشته بودم که گوشی همسرم زنگ خورد. شماره ناشناس بود جهت همین من صحبت کردم. پشت خط، نورالله، نگهبان یکی از باغ های ملارد بود. او گفت حمید به باغ آمده ولی حالش بد شده است و غش کرده هست. سریع خودم را رساندم ولی اثری از نورالله نبود. ناگهان جسد حلق آویز شده است حمید را بالای یک درخت دیدم.»

قربانی شیربها شد! , تازه داماد

خاله حمید نیز به ماموران گفت: «حمید با کسی خصومت نداشت و می خواست ازدواج کند. نامزدش را خیلی دوست داشت ولی پدر دختر گفته بود باید 12 میلیون تومان بابت شیربها پرداخت کند. حمید فقط چهار میلیون تومان داشت جهت همین هنگامی که از تامین مبلغ درخواستی ناامید شد، گفت می خواهد خودکشی کند.»

مرگ حمید به خودکشی شبیه بود ولی فرار نگهبان باغ باعث شد ماموران به او مظنون شوند. کیفرخواست پرونده با همین یک متهم صادر شد و چندی بعد جهت پیگیری در اختیار شعبه چهارم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی قرار گرفت.

در حالی که به نظر می‌رسید پسر جوان به‌دلیل ناتوانی در پرداخت شیربهای درخواستی پدر نامزدش، خود را دار زده باشد، قضات دیوان عالی کشور به نگهبان باغ محل اتفاق مشکو

در جلسه دادگاه، نورالله به علت فرار به افغانستان حضور نداشت. قضات نیز بعد از بررسی بیانات اولیای دم، فوت حمید را خودکشی دانسته و حکم برائت متهم را صادر کردند. این رای در شعبه هفتم دیوان عالی کشور بررسی شد و قضات با رد آن، دستور پیگیری زیاد به بیانات چند نفر دیگر از آشنایان حمید را صادر کردند.

صبح دیروز قرار بود دومین جلسه دادگاه در شعبه چهارم برگزار شود ولی به علت حضور نیافتن متهم و اولیای دم به روزهای آینده موکول شد.

واژه های کلیدی: میلیون | خودکشی | دادگاه | نگهبان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs